Aksesuarlar

Lavabonuzun estetiğini ve işlevselliğini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış, mutfak görevlerini kolaylaştıran şık ve yenilikçi aksesuarlarımız var. Kesme tahtalarından, süzgeçlere, sıvı sabunluklardan drainerlara kadar değişen bir çok seçenek sunarak eviyelerinizi maksimum verimlilikle kullanmanıza olanak tanıyoruz. Eviyelerimizle uyumlu aksesuarlar arasından ihtiyacınız olanları seçerek kombinasyonlar oluşturabileceğiniz gibi hazırladığımız özel setleri satın alarak kullanışlılık ve pratiklikte çağ atlamanıza yardımcı oluyoruz.

Teleskopik Sifon Teknolojisi

Mutfak ürünlerimiz birçok farklı montaj seçeneğine olanak sağlayan teleskopik tasarıma sahiptir. Sızıntı riskini en aza indirir ve zorlu çalışma ortamlarında da montajı hızlı ve kolay hale getirir. Su tutucu çözümlerimizi tamamlamak için, dikey ve yatay olarak ayarlanabilen ve her türlü su tutucu ile kombine edilebilen, yerden tasarruf sağlayan atık kiti sistemleri sunuyoruz.

Dikey olarak yerden tasarruf sağlayan S800 sifonlarımız düşük atık valfine sahiptir. Sadece 76 mm yer kaplayarak arka duvarada monte edilebilir. Çok dar alanlar içi ihtiyaç duyulan yerlerde kollar kesilebilir.

AKSESUAR

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme