Motor ve hava arasındaki iletişim nasıl bu kadar kusursuz?

Çünkü dünyada yalnızca Ukinox marka davlumbazlar, kusursuz bir hava sirkülasyonu sağlayarak, uyku sessizliğinden bile daha düşük bir desibel değerinde çalışır. Tüm Ukinox davlumbazları, yüksek teknolojiye sahip tesislerde üretilir ve olası her durum karşısında test edilerek sizlerin beğenisine sunulur.

24H ODA TEMİZLEME FONKSİYONU

24 saat fonksiyonu, kapalı alanlarda mutfağınızdaki havanın temizlenmesini sağlayan bir fonksiyondur. Timer tuşuna uzun süre basıldığında 24 saat boyunca her saat başı 10 dk. çalışarak odanın havasını temizlemektedir; özellikle bacalı davlumbaz versiyonlarında çok yararlı bir fonksiyondur.

YÜKSEK PERFORMANSLI KARBON FİLTRELER

Sesi azaltma sistemi en iyi performans değeri bacalı kullanımda ulaşılabilmektedir. Bacalı versiyonlarda dışardan hava girişini önleyici aksesuarlarının kullanımı ile daha verimli sonuç alacaksınız. Bacasız kullanılan özel karbon filtreler; alüminyum filtre üzerine takıldığından (kaset tipi) motor üstüne takılanlara göre daha kolay takılabilir. Motor üzeri takılan filtreler motorda rezonans sesi yaparak gürültü seviyesini arttırır. Bulaşık makinesinde max.60 derecede yalnız yıkanır. Yıkama sonunda 100 derecelik bir fan destekli fırında kurutularak kullanılabilir.

FİLTRE TEMİZLİK ALARMI

Belli kullanım süresini hafızasında tutarak filtrelerin temizlenmesi gerektiğini bilgisini verir. C harfi şeklinde ekranda çıkar.

ZAMAN PROGRAMLAMA / TIMER

Yanıp sönen nokta ışık, timer fonksiyonunun aktif olduğunu göstermektedir. Bu fonksiyon sadece düğmeye basıldığında (uzun veya kısa) motor aktif durumda iken devreye girerek cihazın 15dk sonrasına kapanması için programlanmış olacaktır.

DAVLUMBAZ

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme