Ukinox | Mutfağına Hareket Kat

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

Odak noktamız insan

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilme gerekliliğinden yola çıkarak tasarladığımız ürünlerimizi; ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip ederek fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilecek şekilde tasarlamak temel hedefimiz.

Çeyrek asırdır sektörün nabzını tutuyoruz

25 yıldır başarısına başarı katan bir firma olarak ankastre ve çelik eviyede dünya devleri ile yarışıyoruz. Düzce başta olmak üzere dünyanın altı farklı ülkesindeki fabrikalarımızda son teknoloji ile üretim yaparak sektörün nabzını tutuyoruz.

Sürekli gelişiyoruz

Kendi sektöründe Ar-Ge’ye en çok yatırımı yapan firmamız; sürekli yenilediği ürün gamı, kaliteli üretim standartları ve çeşitlendirdiği hizmetler ile dinamik pazar ihtiyaçlarına cevap veren özel çözümler üretmeye devam ediyor. Ar-Ge yatırımlarımız ile şekillenen ürünlerimiz; dünya standartlarında ve kendi patentlerine sahip olarak sektörün teknolojisini de şekillendiriyor.

Ülkemizin adını dünyaya duyuruyoruz

Özellikle Endüstri 4 ile işletilen Düzce fabrikamızda her türlü eviyeyi her ölçüde üretebiliyoruz. Bu çalışmalarımızı ve azmimizi de dünyanın 80 farklı ülkesine ihracat yaparak taçlandırıyoruz. Kanada, Rusya, Ukrayna, Avrupa’nın tüm ülkeleri, Çin, Yeni Zelanda gibi Asya ülkelerinin yanı sıra 15 yıldır Amerika pazarındayız. Her sene Türkiye ve dünyada %100 büyüme kaydediyoruz. Farklı tasarımlarımız, Ar-Ge’ye önem veren yaklaşımımız, patentli ürünlerimiz ve geleceği hedef alan vizyonumuz ile Türkiye’nin adını dünyaya duyurmanın gururunu yaşıyoruz.

Sadece bugünü değil yarını da düşünüyoruz!

Üretim ve yönetim sürecinde sürdürülebilirlikten ödün vermeden felsefemizi kuşaklara aktararak tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz. Her adımımızda saygıyı ön planda tutuyor; bu doğrultuda insana, doğaya, dünyamıza değer katmak için çalışıyoruz. Bilgi ve tecrübemizle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımlar yaparak bu bilinci çalışanlarımız kadar tedarikçi ve iş birlikçilerimizle de paylaşıyoruz. Tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çevre bilinci ile hareket ediyoruz.