Yaratıcı Fikirlerle Fark Yaratan Eviyeler

Fonksiyon ve tasarımı, yüksek teknoloji ile buluşturarak mutfakları değiştiriyoruz. Paslanmaz çelik, granit, cam ve renkli çelik eviye seçeneklerimizle 550’den fazla model üretimi yapıyoruz. Özel tasarım olan 2S sifon teknolojisi ile ses ve koku çıkışlarını maksimum seviyede engelliyor, tahliye performansını en üst seviyede tutuyor ve %80’e kadar dolap içi kullanımını arttırıyoruz.Eviyelerimizde kullandığımız çelik ile sağlık açısından kritik önem taşıyan yiyeceklerimizin bakteri ve mikrobik organizma oluşumunu %99 oranında engelliyoruz.

Doğru Eviyeyi Seçmek

Doğru eviyeyi seçmek, birden fazla kritere bağlıdır. Yalnızca mutfağınızda ne hissettirdiği ya da ondan ne derece keyif aldığınız değil, aynı zamanda kurulumu ve kullanışlılık opsiyonları da önem taşır. Bir başka önemli kriter de, mutfağınızın kalbinde yer alan eviyenizin mutfağınıza fiziksel uyumudur.

Kabin Genişliği

Eviyenin kurulacağı yerdeki kabin genişliğini doğru bir şekilde ölçmek önemlidir. Kase (veya kaseler) bu boşluğa sığmalıdır. Dolap genişliğiniz belirtilen ölçüye eşit veya daha büyük olmalıdır. (minimum ölçüyü gösterir)

Hazne Derinliği

Beğendiğiniz eviyenin çukur derinliklerini mm olarak göstermektedir. Bu sayede derinliğe göre de eviye seçebilirsiniz.

Sağ Hazne / Sol Hazne

Lavabonun üzerindeki büyük çukurun sağda mı solda mı bulunduğunu gösterir.

Çevirilebilir Eviye

Bu ters çevrilebilir tasarımların önünde ve arkasında bir musluk deliği bulunur ve bu da size eviyeyi sol veya sağ el süzgeci sağlayacak şekilde konumlandırma özgürlüğü verir.

Güvenle Dokun

Ukinox çelik eviyeleri 1. sınıf kalitede 18/10 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Şaşırtıcı derecede güzel görünen ve lekelenmeye, paslanmaya ve korozyona karşı oldukça dirençli olan nikel çeliği - ayrıca kırılmaz, çatlamaz. Paslanmaz çelik, geleneksel veya çağdaş tarzda bir mutfakta güzelce oturan zamansız bir kaliteye sahiptir.

Mutfaklar, evimiz içerisinde bakterilerin en rahat hareket edebilecekleri ortamlardır. Bu yüzden de sağlık açısından kritik önem taşırlar. Kötü bir malzeme, bakterilerin her 20 dakikada bir çoğalması ve anti-hijyenik bir ortam oluşturması için yeterlidir. Ukinox eviyelerin üretiminde kullanılan malzemeler, bu tehdide karşı önemli bir koruma kalkanı oluştururlar.

Montaj Tipleri

Eviyenizin montaj şekli tezgah ile yakaladığı uyumda önemli bir rol oynamaktadır. Ukinox'u diğer markalardan ayıran önemli bir özellik de tezgah üstü, tezgah altı ve tezgaha sıfır montaj seçenekleri ile mutfağınızda ideal eviyeye ulaşmanıza yardımcı olmasıdır.

EVİYE

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme