İyi tasarlanmış bir fırın, gerçekten yemeğin lezzetini değiştirebilir mi?

Cevabımız kesinlikle evet.Ukinox fırın, yemeğin lezzetini tamamen değiştiren ve daha iyi ısı kontrolü sağlayan iç hacim tasarımına sahiptir.

A sınıf UKINOX fırınları; enerji verimliliği hakkında dünya çapındaki en son standartlara uygundur ve düşük enerji tüketimi ve daha kısa pişirme süresi sağlar. Özel iç cam paneli, fırının enerji verimliliğine katkıda bulunur ve bakımını oldukça kolay hale getirir. Fırının iç kısımındaki ısıyı yansıtır ve dışarıya yayılmasını önler.

KENDİ KEDİNİ TEMİZLEYEN KATALİTİK PANELLER

Fırının katalitik olarak kendi kendini temizlemesi pişirme sırasında ortaya çıkar. Katalitik emaye ile kaplanan fırın duvarları sayesinde yağ ve kir tanecikleri emaye yüzey tarafından emilir ve pişirme esnasında fırın içindeki sıcaklık nedeniyle yanar.

Tam bir temizlik yapılması gerektiğinde, fırın kapağını kolaylıkla çıkarılabilir ve camı, basit bir alet yardımıyla sökülebilir ya da yeniden takılabilir. İç kısmında oyuklar ve vida delikleri yoktur ancak temizlik işlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için boydan boya bir cam mevcuttur.

XXL 67 LT İÇ HACİM

Yemek yapma zevkini arttırmak ve kalabalık misafirleri en iyi şekilde ağırlayabilmek için, fırının standart dış yüzey ebatlarına rağmen, akıllıca düzenlenen fırın içi tasarımı ile fırın içi hacmi arttırılarak 67 lt olmuştur. Bunun yanında, fırın tepsilerinin boyutları ve derinlikleri de maksimum verim için yeniden tasarlanmıştır. Yeni ankastre serisi içindeki tüm modeller 67 lt hacime sahiptir.

TURBO PİŞİRME

Fırının arka duvarına monte edilmiş olan ve dairesel ısıtma elemanı ya da üst ve alt elemanlar ile birleştirilmiş olan iç fan, aromaları ve tatları birbirine karıştırmadan birkaç kademede birden turbo pişirme işlemini mümkün hale getiriyor. Bu nedenle istediğinizde, tatlarını birbirine karıştırmadan birkaç yemeği aynı anda hazırlayabilirsiniz.

TELESKOPİK RAFLAR

Teleskopik raflar; pişirme işlemi sırasında yapılacak kontrollerde ve pişirme sonrasında tepsilerin çıkarılmasında çok daha rahat hareket etmenizi sağlar. Temizlik için ise, çıkarılmaları oldukça kolaydır. Teleskopik raflar üst modellerde standart bir ekipmandır.

FIRIN

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme