| #evdekal Türkiye, Ukinox Servisin Hep Yanında

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

UKINOX

1992 yılında kurulan Ukinox, bugün Türkiye başta olmak üzere dünyanın altı ülkesinde ankastre çözümleri sunan güçlü ve uluslararası bir markadır.

Dünyanın en büyük pazarları olarak nitelendirilebilecek Amerika, Kanada ve Rusya’da uzun yıllardır kendi organizasyonları çerçevesinde sürekli yatırım yaparak marka değerini her geçen gün artırmış, 80’den fazla ülkeye ihracat yaparak uluslararası kalite standartlarına sahip olmuştur.

Üretim teknolojisi ve kalitesinin yanı sıra, inovatif bakış açısıyla dünya çapında hizmet sunan Ukinox, bu misyonuyla ülke ihracatına da önemli katkılar sağlamıştır.

Bilgi, Deneyim ve Tutkuyla...

Başlangıç inanç ile başladı. Eviye ihraç ederek Dünyada Türk emeğinin değerini bulacağına Türkiye'nin müreffeh seviyelere bu yolla çıkacağına inanıldı. UKINOX tasarım, üretim ve yönetim sürecinde sürdürülebilirlikten ödün vermeden bu felsefeyi yeni kuşaklara aktararak tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.

MÜŞTERİ ODAKLI İLETİŞİM

Gereksinim ve hayallerinizden ilham alıyoruz.

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilmek bir gerekliliktir.

Ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip etmek, kullanıcıları dinlemek, ihtiyaçlarını doğru anlamak, insan odaklı, fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen ürünler sunmak, UKINOX için tasarımlarının başlangıç noktasını oluşturur.

ÇEVRE VE İNSAN

İnsanı anlayan, onun yanında olan ve empati kuran, ileri görüşlülüğü ile hayatın sürdürülebilirliği için üretimin her aşamasında sorumluluklarını titizlikle yerine getirmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımı ile kullanıcıları kadar çalışanlarını da önemseyen , yaşadığımız dünyanın daha iyi bir yer olması için kalıcı çözümler üretmektedir.

Bilgi ve tecrübesiyle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımları yaparak bu bilinci çalışanları kadar tedarikçi ve işbirlikçileriyle de paylaşmaktadır.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Kaynakların verimli kullanımı, sürdürülebilirliği sağlar.

Tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çevre üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirmeyi hedefleyerek hassasiyetle çalışmaktadır.

Kaliteli üretimin yanında yeşil düşünerek enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya özen göstermektedir.

Aydınlatmada doğal gün ışığıdan yararlanırken, bahçe sulamasında yağmur suyu tanklarını, kapalı alan havalandırması ve akustiği için yenilikçi stratejileri ile tasarlanmış verimli yapı ve sistemleri kullanmaktadır.