Üretimini gerçekleştirdiğimiz indüksiyon ocaklarımızla sadece işlevselliği değil güvenliği ve toplumsal faydayı da göz önünde bulunduruyoruz. İndüksiyonlu ocaklarımız % 94,6 enerji verimliliği ile gazın iki katı oranda ekonomik tasarruf sağlamaktadır.

En son teknoloji ve zarif tasarıma sahip gazlı, vitroseramik ve indüksiyonlu ocak serileri, her türlü mutfak tarzını bir üst düzeye taşır. Yeni ankastre serisi Ukinox ocaklar ile dünya mutfaklarını keşfetmek çok kolay. Farklı fonksiyonlarda, farklı genişlikteki birçok ocağı seçebilir, hayallerinizdeki yemekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Yenilenen tasarımları, siyah, beyaz ve gri renk alternatifleri ile Ukinox ocaklar mutfağınıza şıklık katar.

VİTRO SERAMİK OCAKLAR

Düz bir alan olması nedeniyle temizlik işlemini oldukça kolay bir hale getirmektedir. Fonksiyon ve güç kademelerini dokunmatik kontrol paneliyle ayarlamaya olanak verir.

ISIYA DAYANAKLI CAM YÜZEY

Özel ısıl işlemi görmüş (temperleme) 450 derece sıcaklıklara dayanabilen cam yüzey.

DÖKÜM IZGARALAR

Yeni döküm ızgaralar daha güvenli ve kararlıdır. Ayrıca cam yüzünden hızlı bir şekilde temizlenmesine olanak sağlayacak şekilde kolaylıkla yerlerinden çıkabilir.

ERGONOMİK DÜĞME

İnoks ve bakalit kaplı en iyi ve farklı tasarımı bulmak mümkündür. Isıdan etkilenmezler.

OTOMATİK GAZ KESME

Ocak yanarken herhangi bir nedenle alevin sönmesi durumunda gazı otomatik olarak kesen bir emniyet sistemidir.

WOK BEK

WOK bekler ısı dağıtımını geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Böylece daha kısa zamanda daha güçlü ateş gücü sağlanır. Büyük tencerede pişirilen yemekler için kullanılabilir. Ayrıca Uzakdoğu mutfağı yemeklerinin hazırlanması için idealdir.

OCAK

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme