Ukinox | Mutfağına Hareket Kat

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

Projelerde ücretsiz keşif hizmeti

Projelerinize özel keşifler yaparak mutfağınıza uygun en iyi mutfak eviyesi ve ankastreyi size söylüyoruz.Geniş ürün yelpazemizdeki ürünleri seçerken sizin kriterlerinizi ve projenizin dizaynına tam uyum sağlayacak seçimleri sizlere sunuyoruz.

Projelere özel ürünler yaparak, çok yönlü çözümler

Tamamen sizin projenizin dizaynına uygun ürünler yaparak sizlere ayrıcalık tanıyoruz.Ürün yelpazemizin dışına çıkarak sizin isteğiniz doğrultusunda ürünü tasarlayarak ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

24 saat içerisinde servis çözümü

Herhangi bir teknik sorun ile karşılaşıldığında Satış Sonrası Destek 90 (850) 200 08 80 nolu telefonla veya e-mail ile ulaştıkları takdirde uzman teknik servis personelimiz o anda veya sorunun karşılaşıldığı yere giderek hizmet ve desteklerini sunmaktadır. Servisimiz montaj sonrası +6 ay özel oturum garanti süresi vermektedir.

10.000 yedek parça stoğu ile sorunsuz yedek parça desteği

Servis ve yedek parça yaklaşımımız açık ve nettir. Ürünlerimizin kesintisiz ve sorunsuz hizmet verebilmesi için çalışarak üretimini yaptığımız tüm ürünlemizin 10 yıl boyunca yedek parça desteği sağlamak firmamızın ana prensiplerindendir. İhtiyaç halinde, yedek parça talepleri Satış Sonrası Destek ile stoktan karşılanmaktadır.S200’den fazla Satış Noktamız ile müşterilere her zaman olduğundan daha yakınız.

Türkiye’nin her yerine satış ve lojistik imkanı

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden UKINOX , tüm lojistik süreçlerinde ürünlerin güvenli ve hızlı taşınmasına öncelik verir. Bu doğrultuda, en öncelikli misyonumuz müşterilerimize sürdürülebilir bir deneyimi ve üst düzey müşteri memnuniyetini yaşatmaktır.UKINOX Lojistik hizmeti kapsamında farklı taşıma modelleri ile sevkiyat, taşıma, kargolama gibi başlıklara odaklanmaktadır.

Firma Bilgileri

94939
Gönder
Teklif almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.