SAFIR 86 Eviye - Beyaz | Eviyeler | Ukinox | Mutfağına Hareket Kat

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

PEŞİN FİYAT

1.661,00 TL
ADET
Sepete
Ekle
İstek
Listeme
Ekle

TAKSİTLİ FİYAT

1.827,10 TL

Mutfağınız için
çarpıcı şekiller ve yüzeyler

 

Modern ve klasik mimariden esinlenerek tasarlanan UKINOX Eviyeler etkileyici bir izlenim bırakır. Farklı mutfaklar için
farklı şekillerle tasarlanarak mutfağınıza mükemmel uyum sağlar. Şık kesme tahtası ve sebze yıkama süzgeci gibi
fonksiyonel aksesuarları da etkileyicidir. Tüm UKINOX lavabolar çiziklere karşı oldukça dirençlidir.
2S sifon teknolojisi ele tahliye sistemi yüksek kaliteli ve bakımı kolaydır.

Granit
Eviyeler

Ukinox Granit Eviyeler %80’e kadar doğal kuvars silikat içerir. Ukinox Granit Eviyeler; ahşap, cam ve seramik yüzeylerle mükemmel uyum sağlayarak, mutfağınıza seçkin bir hava katar. Sıklıkla kullanılan ev kimyasallarına karşı kusursuz bir direnç sağlamasının yanı sıra, pürüzsüz yüzeyi ile mutfağınza hak ettiği değeri vermenize yardımcı olur.

KEŞFET

Polisajlı Eviyeler

Özel tasarımı sayesinde su vakumu arttırılmıştır. Ekstra kalın yalıtım sayesinde, ses minimize edilerek koku çıkışı da maksimum seviyede engellenmiştir. Spiral Sifon (2S) dizaynı sayesinde %80 oranında eviye dolap içi kullanımı arttırılmıştır.

KEŞFET

Cam Eviyeler

Mutfağınıza modern ve estetik bir duruş katmak için cam harika bir seçimdir. Ukinox’un dayanıklı cam ile paslanmaz çelik küveti birleştiren eşsiz kombinasyonları ile mutfağınızı sıradanlıktan kurtarabilirsiniz.

KEŞFET

Renkli Inox Eviyeler

Şimdiye kadar mutfağınızda yeni bir yorumda bulunan çoğu insanın yorumladığı bir şey varsa, artık altın rengi eviye ve musluktur. Altın, Bronz ve Titanyumseçenekleri ile tümü giderek daha popüler hale geldi

KEŞFET

Hand Made Eviyeler

Handmade Mutfak eviyesi ,müşterilerimiz tarafından optimum gücü vedayanıklılığı nedeniyle büyük beğeni topluyor. Ayrıca, herhangi bir kusurdan kaçınmak için, teklif Edilen ürün kalite kontrolörlerimiz tarafından çeşitli kalite parametreleri üzerinde test edilir

KEŞFET

Güvenle dokunun

 

Mutfaklar, evimiz içerisinde bakterilerin en rahat hareket edebilecekleri ortamlardır. Bu yüzden de sağlık açısından kritik önem taşırlar. Kötü bir malzeme, bakterilerin her 20 dakikada bir çoğalması ve anti-hijyenik bir ortam oluşturması için yeterlidir.

Ukinox eviyelerin üretiminde kullanılan malzemeler, bu tehdide karşı önemli bir koruma kalkanı oluştururlar. Yapılan testler, Ukinox’un özel anti-bakteriyel yüzeylerinin, bakterilerin ve mikrobik organizmaların çoğalmasını %99 oranında engellediğini kanıtlamıştır.

Top Zero
Teknolojisi

“Hijyenik olduğu kadar estetik”

Üretimi sırasında klasik eviyelerden ayrılan patentli Top Zero teknolojimiz ile şıklık, hijyen ve fonksiyonu bir araya getiriyoruz. Top Zero teknolojisi ile granit, kuvars ya da mermer bütün mutfak tezgahlarına; tezgahın altında ya da üstünde kalmaksızın “sıfır” noktasında monte edilebilir eviyeler üretiyoruz. Böylece geleneksel tezgah altı eviyeler ile tezgah arasındaki boşluğu dolduran silikonun nemlenerek hijyen açısından risk oluşturmasının önüne geçiyoruz.

EVİYE
ÖZELLİKLER

Tezgah Üstü

Eviye Ölçüsü
860x500 mm

Kesim Ölçüsü
443x470 mm

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox Safir 86 Beyaz Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.