Hakkımızda

Ukinox olarak, müşterilerimize mutluluğun bir parçasını, modern mutfak aurasını sunarken; dünyayı değiştirme tutkumuzla öncü konumdaki mutfak lavabo ve ev aletleri çözüm ve hizmet sağlayıcısı olarak liderliğimizi sürdürüyoruz. Türkiye’de başlayan yolculuğumuzda 6 ülkede, “joint venture” fabrikalarımızda uluslararası üretim standartları ile devam ediyor. Aynı zamanda İngiltere, Almanya, Kanada ve Amerika’daki çalışma ofislerimiz ile de tüm dünyada tanınan bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Özellikle Endüstri 4.0 ile işletilen Düzce fabrikamızda her türlü eviyeyi her ölçüde üretebiliyoruz. Bu çalışmalarımızı ve azmimizi de dünyanın 80 farklı ülkesine ihracat yaparak taçlandırıyoruz. Kanada, Rusya, Ukrayna, Avrupa’nın tüm ülkeleri, Çin, Yeni Zelanda gibi Asya ülkelerinin yanı sıra 16 yıldır Amerika pazarındayız. Her sene Türkiye ve dünya genelinde sektör büyüme rakamları üstünden %100 büyüme kaydediyoruz. Farklı tasarımlarımız, Ar-Ge’ye önem veren yaklaşımımız, patentli ürünlerimiz ve geleceği hedef alan vizyonumuz ile Türkiye’nin adını dünyaya duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İşin mutfağındayız:

Dünyada bilinen Türk markası olarak Türkiye pazarına da güçlü bir giriş yaptık. Kısa sürede müşteri memnuniyeti ile piyasa lideri konumundaki markalar ile yarışmaya başladık. Türkiye genelinde kurduğumuz bayilik ağımız ve güçlü servis kanallarımız ile organizasyonumuzu gün geçtikçe büyütüyoruz. 500’ün üzerindeki bayi sayımız ve lojistik başarımız ile de zamanında teslimatlar gerçekleştiriyoruz.
UKINOX’un en büyük pazarı, Avrupa’nın yanı sıra, firmamız 16 yılı aşkın süredir Amerika pazarında da etkin faaliyet gösteriyor. Avrupa ve Amerika’da bu kadar güçlenmemizin ana sebepleri ise kullanıcıyı anlayan modern ürün tasarımı, uluslararası standartlarda üretim teknolojisi ve en iyi hizmeti sunma iddiamız ile teslimattaki başarımızdır. Özellikle Ar-Ge yatırımlarımız doğrultusunda ilerleyen teknolojimiz, patentli ürünlerimiz ve yüksek kalite standartlarımız ile rakiplerimizden bizleri ayırıyor ve seçici olan Avrupa pazarı için güvenilir tercihleri oluyoruz.

Odak noktamız insan

30 yıl önce başladığımız bu yolda bugün aynı inanç ve değerlerimiz ile başarımızı büyütmenin gururunu yaşıyoruz. Üretim ve yönetim sürecinde sürdürülebilirlikten ödün vermeden felsefemizi kuşaklara aktararak profesyonelce ama amatör ruhla ve tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz. Bilgi ve tecrübemizle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımlar yaparak bu bilinci çalışanlarımız kadar tedarikçi ve işbirlikçilerimizle de paylaşıyoruz. Tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çevre ve canlı bilinci ile hareket ediyoruz.


Her adımımızda saygıyı ön planda tutuyor; bu doğrultuda insana, doğaya, dünyamıza değer katmak için dünya kaynaklarını en az şekilde tüketerek çalışıyoruz.