Dökümanlar | UKINOX MUTFAK EVİYESi ve ANKASTRE CİHAZLAR

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

Dökümanlar

2020/1 Eviye Kataloğu incelemek için tıklayınız

2020 Ankastre Kataloğu incelemek için tıklayınız

  2019 Click Here for the English built-in appliances catalog 

                     

2019 Granit Kampanya broşürü incelemek için tıklayınız

 

 

 
 

Eviyeler

Doğru eviyeyi seçmek, birden fazla kritere bağlıdır. Yalnızca mutfağınızda ne hissettirdiği ya da ondan ne derece keyif aldığınız değil, aynı zamanda kurulumu ve kullanışlılık opsiyonları da önem taşır. Bir başka önemli kriter de, mutfağınızın kalbinde yer alan eviyenizin mutfağınıza fiziksel uyumudur.

KEŞFET

Ankastre Fırın

UKINOX fırınlarının dijital programlayıcıları; pişirme esnasında eşsiz bir rahatlık ve güven sağlar.Pişirmenin sıcaklığı, başlangıç ve bitiş saatlerini seçerek fırını programlayabilirsiniz. Yokluğunuzda dahi, zamanlayıcı sayesinde, ayarlanan pişirme süresinin sonunda fırını kapatacaktır ve çocuk kilidi fonksiyonu, çocuklar tarafından kazayla açılmalara karşı endişe etmemenizi sağlayacaktır.

KEŞFET

Mikrodalga Fırın

Program çeşitliliğiyle ve geniş iç hacmi ile kullanılabilirliği en üst seviyeye taşıdığımız mikrodalga fırınlarımızda; 8 farklı otomatik program ile yiyecekler için ayarlanmış ısı ve zaman ayarı sayesinde verimliliği de üst seviyeye çıkartıyoruz. Ayrıca Ukinox ankastre mikrodalga fırınlar renk çeşitleriyle mutfaklara ve fırınlara tam uyum sağlar.

KEŞFET

Ankastre Davlumbaz

Ukinox marka davlumbazlar, kusursuz bir hava sirkülasyonu sağlayarak, uyku sessizliğinden bile dahadüşük bir desibel değerinde çalışır. Tüm Ukinox davlumbazları, yüksek teknolojiye sahip tesislerde üretilir ve olası her durum karşısında test edilerek sizlerin beğenisinesunulur.

KEŞFET

Ankastre Ocak

Geniş ocak (gazlı, vitroseramik) seçeneklerimizin yanında; elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanan; high-end teknoloji ile kullanışlılığı, şık görünümü, düşük enerji tüketimi, kolay temizliği ve ısı yaymadan yemeklerin çok daha hızlı pişmesini sağlayan, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan indüksiyon ocaklar sunuyoruz.

KEŞFET

Armatür

UKINOX armatürlerinde kullanılan pirinç, dünya standartlarında kaplama özelliğini yansıtmaktadır. Bağlantı aksesuarlarında kullanılan uzun ve kaliteli bağlantı ekipmanları, spiral özellikli, duşlu & oynar başlıklı bataryalar ve su tasarruflu hava basınçlı kafa ile mutfaklara en uygun çözümü sağlar.

KEŞFET
EVİYE
ÖZELLİKLER